Stálá nabídka

Pro průmyslové podniky, obchodní společnosti a jiné zájemce nabízím uspořádání jednodenních nebo vícedenních školení v oboru vakuové techniky, které připravím podle potřeb zákazníka s dohodnutou náplní a rozsahem a může být zaměřeno jak na pracovníky v oboru začínající, tak na pracovníky, kteří si potřebují své znalosti osvěžit a rozšířit.

Školení může proběhnout buďto u zákazníka nebo v Rožnově pod Radhoštěm nebo jeho okolí v pronajatých prostorách.

Tým školitelů je složen ze zkušených odborníků z vysokých škol i z praxe a jsme proto schopni pokrýt jak teoretické základy, tak většinu aplikací vakuové techniky.

Účastníkům nabízíme učební text, který přehledně předkládá základní znalosti z oboru. Na konci školení můžeme vystavit osvědčení o absolvování školení.

Pokud potřebujete provést školení na vašem pracovišti, využijte naší téměř dvacetileté zkušenosti a neváhejte nás kontaktovat písemně, elektronicky nebo telefonicky.

Pod odkazem osnova-skoleni najdete základní obecnou osnovu, kterou budeme modifikovat podle vašich potřeb a požadavků.

Nově nabízím též možnost školení v oboru metrologie zahrnující především obecné základy, s možností rozšíření o požadavky na metrologii v podmínkách jakostních norem, případně o metrologii teploty.